Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Kalendarz
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Przyjaciel Szkoły"
"Szkoła współpracy"
"Dla rodziców"

Nasze sukcesy 2015/2016


Konkurs historyczny zorganizowany przez Zespół Szkół w Ołdakach
"Rzekuń i okolice w dobie wojen napoleońskich"

I miejsce – prezentacja multimedialna – Natalia Stefańska ucz. kl. VI
II miejsce – test wiedzy – Kinga Perzanowska ucz. kl. VI (opiekun W. Skłodowski)


Gminny Konkurs Ortograficzny „W krainie Pani Ortografii”

Kategoria klas II - III
Mistrz – Oliwia Kaczmarczyk ucz. kl. II (opiekun p. J. Jezior),
Supermistrz – Zuzanna Połatajko ucz. kl. III (opiekun p. A. Bałon),


XVIII Gminny Konkurs Recytatorski im. M. Czychowskiego

Kategoria klas I - III
III miejsce – Zofia Próchnicka ucz. kl. III (opiekun p. A. Bałon)
wyróżnienie – Katarzyna Chełstowska ucz. kl. I (opiekun p. E. Lesiuk)

Kategoria klas IV - VI
II miejsce ex aequo – Maciej Kubeł ucz. kl. V i Izabela Marcińczyk ucz. kl. VI (opiekun p. K. Grzybowska)

Nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dzbeninie – Bartłomiej Jakacki ucz. kl. IV (opiekun p. K. Grzybowska)


Gminny Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Rzekuń

II miejsce reprezentacja naszej szkoły - dziewczęta (opiekun pan Z. Śmiarowski)
III miejsce reprezentacja naszej szkoły - chłopcy (opiekun pan Z. Śmiarowski)


XIX GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Supermistrz (kategoria kl. I) Antoni Ruszczyk (opiekun p. E. Lesiuk),
Supermistrz (w kategorii kl. II) Jakub Kraska (opiekun p. J. Jezior),
Mistrz (w kategorii kl. III) Mateusz Kucharczyk (opiekun p. A. Bałon),
II miejsce (w kat. kl. V) Aleksander Próchnicki (opiekun p. E. Łojewska),


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Malowanie słowem”

I miejsce i nagroda publiczności – Zofia Chełstowska ucz. punktu przedszkolnego (opiekun pani J. Jasińska)


I Gminny Turniej Piłki Ręcznej o puchar Wójta Gminy Rzekuń

IV miejsce reprezentacja naszej szkoły (opiekun pan Z. Śmiarowski)


XVIII GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ w DRWĘCZY

Kategoria A (klasy 0 – II)
wyróżnienie – Rozalia Groda ucz. kl. II (opiekun pani J. Jezior)

Kategoria B (klasy III – IV)
III miejsce – Bartłomiej Jakacki ucz. kl. IV (opiekun pani K. Grzybowska)

Kategoria C (klasy V – VI)
II miejsce – Krystyna Podsiadlik ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)
wyróżnienie – Emila Kowalczyk ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska)


Powiatowy konkurs „W Stumilowym Lesie”
zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce

W kategorii klas I – III na audiobook:
I miejsce – Zofia Próchnicka ucz. kl. III (opiekun pani A. Bałon)
II miejsce – Zuzanna Połatajko ucz. kl. III (opiekun pani A. Bałon)

W kategorii klas I – III na projektu okładki:
III miejsce – Zuzanna Połatajko ucz. kl. III (opiekun pani A. Bałon)

W kategorii klas IV – VI na audiobook
I miejsce – Maciej Kubeł ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)
II miejsce – Aleksander Próchnicki ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)

W kategorii klas IV – VI na projektu okładki
III miejsce – Aleksander Próchnicki ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)


Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki
„Zaczyna się niewinnie. Mali kolekcjonerzy".

prace plastyczne:
III miejsce – Kinga Perzanowska, ucz. kl. VI (opiekun pani U. Majkowska)
wyróżnienie – Izabela Marcińczyk, ucz. kl. VI (opiekun pani U. Majkowska)


[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]