Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Kalendarz
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Nasze sukcesy 2014/2015


Konkurs organizowany przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej pod hasłem „Szkoła marzeń”
– udział w finale etapu ogólnopolskiego wzięli:

prace literackie:
Krzysztof Kalenik, ucz. kl. II (opiekun pani A. Bałon)
Kinga Perzanowska, ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)
Izabela Duszak, ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska)
Dominika Misiak, ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska)

prace plastyczne:
Natalia Jakacka,ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior),
Alicja Rzepa, ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior),
Oliwia Kaczmarczyk, ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior),
Rozalia Groda, ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior),
Maja Piechocińska, ucz. kl. IV (opiekun pani E. Łojewska),
Emila Kowalczyk, ucz. kl. V, (opiekun pani U. Majkowska)
Magdalena Opęchowska, kl. VI (opiekun pani U. Majkowska)
Dominika Prusaczyk, kl. VI (opiekun pani U. Majkowska)


Gminny Konkurs Ortograficzny „W krainie Pani Ortografii”

kategoria klas II
Supermistrz – Zuzanna Połatajko, ucz. kl. II (opiekun pani A. Bałon),

kategoria klas III
Tobiasz Czajkowski, ucz. kl. III (opiekun pani E. Lesiuk)

kategoria klas VI
III miejsce – Dominika Misiak, ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska)


XXV Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1
im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce

klasy I - III
II miejsce – Bartłomiej Jakacki ucz. kl. II (opiekun pani E. Lesiuk),

klasy IV - VI
I miejsce – Dominika Misiak ucz. kl. VI (opiekun pani M. Pieczyńska)


GMINNY PROFILAKTYCZNY KONKUR PLASTYCZNY
"ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ - DOPALACZOM I NARKOTYKOM STOP"

kategoria - klasy 0 - III
III miejsce – Magdalena Kowalska ucz. kl. III (opiekun pani E. Lesiuk),

kategoria - klasy IV - VI
I miejsce – Daria Święcicka ucz. kl. VI (opiekun pani U. Majkowska)


XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
im. Mieczysława Czychowskiego

kategoria - klasy 0 - III
I miejsce – Zofia Próchnicka ucz. kl. II (opiekun pani A. Bałon),

kategoria - klasy IV - VI
III miejsce – Aleksander Próchnicki ucz. kl. IV (opiekun pani K. Grzybowska)


Konkurs historyczny zorganizowany przez Zespół Szkół w Ołdakach
"100-lecie działań wojennych w rejonie Rzekunia i okolicy"

I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna – Izabela Duszak ucz. kl. VI
(opiekun pan W. Skłodowski)


XIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce – Dominika Misiak ucz. kl. VI (opiekun pani U. Majkowska),
IV miejsce – Magadalena Mielnicka ucz. kl. V (opiekun pani U. Majkowska),


III edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas I-III
„LAS BLIŻEJ NAS”

kategoria klas pierwszych
II miejsce – Natalia Jakacka ucz. kl. I (opiekun p. J. Jezior),

kategoria klas drugich
II miejsce – Mateusz Kucharczyk ucz. kl. II (opiekun p. A. Bałon),

kategoria klas trzecich
II miejsce – Bartłomiej Jakacki ucz. kl. III (opiekun p. E. Lesiuk),


III Gminny Konkurs „Na Kurpiowską Nutę”
pod hasłem „Pasje i twórczość Adama Chętnika”

Kategoria A – pieśń/piosenka kurpiowska (uczniowie klas 0-III)
III miejsce – Bartłomiej Jakacki, ucz. kl. III (opiekun pani E. Lesiuk),

Kategoria B – gadka kurpiowska (uczniowie klas IV-VI)
I miejsce – Adrian Siok, ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska)
II miejsce – Izabela Marcińczyk, ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)

Kategoria C – praca plastyczna na temat „Pasje i twórczość Adama Chętnika”
I miejsce – Zofia Próchnicka, ucz. kl. II (opiekun pani A. Bałon)
II miejsce – Dawid Babiński, ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior)

Kategoria D – prezentacja multimedialna na temat „Pasje i twórczość Adama Chętnika”
I miejsce – Natalia Stefańska, ucz. klasy V (opiekun pan W. Skłodowski)


KONKURS PLASTYCZNY
„TWÓRCZOŚĆ KS. JANA TWARDOWSKIEGO WIDZIANA OCZAMI DZIECKA”
zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce

wyróżnienie – Alicja Rzepa ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior),
wyróżnienie – Natalia Jakacka ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior),


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „OMNIBUS KLAS III”

III miejsce – Bartłomiej Jakacki ucz. kl. III (opiekun pani E. Lesiuk),


XVII GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ w DRWĘCZY

Kategoria A (klasy 0 – II)
I miejsce – Zuzanna Połatajko ucz. kl. II (opiekun pani A. Bałon),
wyróżnienie – Katarzyna Chełstowska ucz. kl. "0" (opiekun pani M. Zalewska),
wyróżnienie – Alicja Rzepa ucz. kl. I (opiekun pani J. Jezior),

Kategoria C (klasy IV – VI)
wyróżnienie – Krystyna Podsiadlik ucz. kl. IV (opiekun pani K. Grzybowska).


Indywidualne biegi przełajowe szkół miasta i powiatu ostrołęckiego

IX miejsce – Izabela Marcińczyk ucz. kl. V (opiekun pan Z. Śmiarowski),


[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]