Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Kalendarz
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Nasze sukcesy 2013/2014

Konkurs organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce
na audiobook pod hasłem „Brzechwa łączy pokolenia”

kategoria klas IV – VI
I miejsce Małgorzata Komor ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska),
III miejsce Dominika Misiak ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska),

Ogólnopolski konkurs matematyczny Panda

V miejsce (dyplom wyróżnienia, nagroda książkowa) Dominika Misiak ucz. kl. V (opiekun pani E. Łojewska),

Ogólnopolski konkurs matematyczny Pingwin

VII miejsce Izabela Duszak ucz. kl. V (opiekun pani E. Łojewska),

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „OMNIBUS KLAS III”
zorganizowanym przez SP nr 4 w Ostrołęce

wyróżnienie Aleksander Próchnicki ucz. kl. III (opiekun pani J.Jezior),

Konkursie plastycznym ,,Świetlica w oczach ucznia”
zorganizowany przez SP Nr 10 w Ostrołęce

II miejsce w kat. kl. 0 – I Zofia Próchnicka (opiekun p. A. Bałon),
I miejsce w kat. klas II – III Aleksander Próchnicki (opiekun p. J. Jezior),

Gminny Konkurs „Tradycje Wielkanocne”
organizowany przez GBP w Rzekuniu (na stroik wielkanocny)

I miejsce kl. „0” (opiekun p. M. Zalewska),
III miejsce Magda Kowalska ucz. kl. II (opiekun p. E. Lesiuk),
wyróżnienie Sandra Nożewska ucz. kl. II (opiekun p. E. Lesiuk),
II miejsce Dominika Misiak ucz. kl. V (opiekun p. U. Majkowska),
wyróżnienie Izabela Duszak ucz. kl. V (opiekun p. U. Majkowska),
wyróżnienie Magdalena Mielnicka ucz. kl. IV (opiekun p. U. Majkowska),

Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Borawem

IV miejsce Dominika Misiak ucz. kl. V (opiekun p. U. Majkowska),
VIII miejsce Natalia Jaworowska ucz. kl. VI (opiekun p. U. Majkowska),
IX miejsce Elwira Ambrzykowska ucz. kl. VI (opiekun p. U. Majkowska),

Gminny konkurs ortograficzny „W krainie Pani Ortografii” w Ołdakch

Wicemistrz (w kat. kl. II) Tobiasz Czajkowski (opiekun p. E. Lesiuk),
Mistrz (II miejsce w kat. kl. III) Maja Piechocińska (opiekun p. J. Jezior),
III miejsce w kat. kl. VI Natalia Jaworowska (opiekun p. K. Grzybowska),

Konkurs plastyczny „ Moja ulubiona baśń na dobranoc”
organizowanym przez STO w Ostrołęce

wyróżnienie Natalia Jakacka z kl. „0” (opiekun pani M. Zalewska),

Konkurs organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce
pod hasłem „Kto zdrowia nie szanuje, ten na starość żałuje”

konkurs literacki klas IV – VI
II miejsce Dominika Misiak (opiekun pani K. Grzybowska),

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Malowane słowem”
organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu

II miejsce Oliwia Kaczmarczyk (opiekun pani M. Zalewska),

IV Turniej Szóstoklasistów w ZS nr 4 w Ostrołęce

pierwsze miejsce zajęła reprezentacja klasy VI Szkoły Podstawowej w Laskowcu (opiekun pani U. Majkowska),

XVIII Gminny Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk”

Supermistrz (kategoria kl. I) Mateusz Kucharczyk (opiekun p. A. Bałon),
Mistrz (w kategorii kl. II) Bartłomiej Jakacki (opiekun p. E. Lesiuk),
Supermistrz (w kategorii kl. III) Aleksander Próchnicki (opiekun p. J. Jezior),
I miejsce (w kat. kl. IV)Magdalena Mielnicka (opiekun p. E. Łojewska),
I miejsce (w kat. kl. V) Izabela Duszak (opiekun p. E. Łojewska),
II miejsce (w kat. kl. VI) Elwira Ambrzykowska (opiekun p. E. Łojewska),

Gminny Konkurs Recytatorski w Dzbeninie

klasy 0 - III
I miejsce Zofia Próchnicka ucz. kl. I (opiekun p. A. Bałon),
III miejsce Maciej Kubeł ucz. kl. III (opiekun p. J. Jezior),

II Gminny Konkurs Kurpiowski Gwarą

kategorii A (śpiewanie piosenki kurpiowskiej gwarą)
I miejsce Natalia Jakacka ucz. kl. 0 (opiekun p. Marianna Zalewska),
kategorii B (gadka gwarą kurpiowską)
III miejsce Izabela Marcińczyk ucz. kl. IV (opiekun p. Katarzyna Grzybowska),

II edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas I-III
„Z przyrodą za pan brat”

kategoria klas pierwszych
II miejsce Zuzanna Połatajko ucz. kl. I (opiekun p. Anna Bałon),
kategoria klas trzecich
II miejsce Maja Piechocińska ucz. kl. III (opiekun p. Joanna Jezior),

XVI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ DRWĘCZ 2013

Kategoria A (klasy 0 – II)
III miejsce Patrycja Kupis ucz. kl. II (opiekun p. Elżbieta Lesiuk),
Kategoria B (klasy III – IV)
III miejsce Krystyna Podsiadlik ucz. kl. III (opiekun p. Joanna Jezior),
wyróżnienie Emila Kowalczyk ucz. kl. IV (opiekun p. Katarzyna Grzybowska),
Kategoria C (klasy IV – VI)
II miejsce Małgorzata Komor ucz. kl. VI (opiekun p. Katarzyna Grzybowska).
wyróżnienie Konrad Kupis ucz. kl. V (opiekun p. Katarzyna Grzybowska).

Konkurs plastyczny zorganizowany
przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzekuniu
„W wielobarwnym świecie Juliana Tuwima”

W kategorii klas I-III:
II miejsce Amelia Gajda ucz. kl. I – „Bambo”(opiekun p. A. Bałon)
II miejsce Aleksander Próchnicki ucz. kl. III – „Lokomotywa” (opiekun p. J. Jezior)
III miejsce Maciej Kubeł ucz. kl. III – „Ptasie radio” (opiekun p. J. Jezior)
Wyróżnienia otrzymali:
Jakub Siok ucz. kl. III – „Lokomotywa” (opiekun p. J. Jezior)
Mikołaj Dąbkowski ucz. kl. II – „Idzie Grześ” (opiekun p. E. Lesiuk).

W kategorii klas IV-VI:
III miejsce Daria Święcicka ucz. kl. V - „Ptasie radio” (opiekun p. U. Majkowska)
Wyróżnienia otrzymali:
Izabela Duszak ucz. kl. V – „Rzepka ” (opiekun p. U. Majkowska)
Natalia Jaworowska ucz. kl. VI – „Okulary” (opiekun p. U. Majkowska)


XI edycja konkursu o tematyce ekologicznej
pn. „Ekologia i ja” dla uczniów
szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Województwa Mazowieckiego

W kategorii klas 0 - III
II miejsce Maja Piechocińska ucz. kl. III (opiekun pani J. Jezior)

[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]