Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Nasze sukcesy 2012/2013

Gminny Turniej w piłce nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. Ołdaki 2013
- III miejsce zdobyła drużyna w składzie: Łukasz Perzanowski /kapitan/ Konstanty Bałon, Patryk Mielnicki, Mateusz Opęchowski, Mateusz Szczubełek, Adam Zyśk, Sebastian Drężek, Konrad Kupis, Szymon Suplicki, Kacper Niedźwiedzki (opiekun Pan Z. Śmiarowski)

Gminny Turniej w piłce nożnej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. Ołdaki 2013
- V miejsce zdobyła drużyna w składzie: Kamila Kupis /kapitan/, Julia Pianka, Karolina Rzepa, Joanna Wysocka, Elwira Ambrzykowska, Natalia Jaworowska, Izabela Duszak, Magdalena Opęchowska (opiekun Pan Z. Śmiarowski)

I Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Las – bliżej nas” w Rzekuniu
– II miejsce Bartłomiej Jakacki ucz. kl. I (opiekun Pani E. Lesiuk),
– IV miejsce Krystyna Podsiadlik ucz. kl. II (opiekun Pani J. Jezior),

Konkurs ortograficzny „W krainie Pani Ortografii” w Ołdakach
– supermistrz Maja Piechocińska – ucz. kl. II (opiekun Pani J. Jezior).
– supermistrz Kinga Perzanowska – ucz. kl. III (opiekun Pani A. Bałon),
– III miejsce Dominika Misiak – ucz. kl. IV (opiekun Pani K. Grzybowska),

Międzyszkolny konkurs Języka Angielskiego „REACH FOR THE SKY”
Klasa IV
– 11 miejsce Dominika Misiak (opiekun Pani U. Majkowska),
– 12 miejsce Adrian Siok (opiekun Pani U. Majkowska),
– 14 miejsce Szymon Suplicki (opiekun Pani U. Majkowska),

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Panda”
Klasa IV
– 3 miejsce Dominika Misiak (opiekun Pani E. Łojewska),
– 12 miejsce Izabela Duszak (opiekun Pani E. Łojewska),
– 27 miejsce Daria Święcicka (opiekun Pani E. Łojewska),
Klasa V
– 15 miejsce Elwira Ambrzykowska (opiekun Pani E. Łojewska),
Klasa VI
– 10 miejsce Patryk Mielnicki (opiekun Pani E. Łojewska),
– 11 miejsce Konstanty Bałon (opiekun Pani E. Łojewska),
– 13 miejsce Mateusz Opęchowski (opiekun Pani E. Łojewska),

Gminny konkurs z Języka Angielskiego w Borawem
– 10 miejsce Karolina Rzepa ucz. kl. VI (opiekun Pani U. Majkowska),
– 11 miejsce Patryk Mielnicki ucz. kl. VI (opiekun Pani U. Majkowska),
– 15 miejsce Mateusz Opęchowski ucz. kl. VI (opiekun Pani U. Majkowska),

Gminny konkurs „Tradycje Wielkanocne – pisanki” organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzekuniu
– III miejsce – praca zbiorowa oddziału przedszkolnego (opiekun p. M. Zalewska),
Kategoria (klasy I – III)
– II miejsce Maja Piechocińska ucz. kl. II (opiekun Pani J. Jezior),
– III miejsce Emila Kowalczyk ucz. kl. II (opiekun Pani A. Bałon),
– wyróżnienia Magdalena Mielnicka, Julia Pupek i Mateusz Krukowski ucz. kl. III (opiekun Pani. A. Bałon),
Kategoria B (klasy IV – VI)
– wyróżnienia Dominika Misiak i Jakub Tuszyński ucz. kl. IV (opiekun Pani U. Majkowska),

Międzyszkolny konkurs recytatorski im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie
Kategoria (klasy 0 – III)
– III miejsce Maciej Kubeł ucz. kl. II (opiekun Pani J. Jezior),
Kategoria (klasy IV – VI)
– II miejsce Natalia Mróz ucz. kl. VI (opiekun Pani K. Grzybowska),

XV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ DRWĘCZ 2013 „Piosenka jest lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok”
Kategoria A (klasy 0 – I)
– I miejsce Natalia Karpińska ucz. kl. 0 (opiekun p. Marianna Zalewska),
– III miejsce Patrycja Kupis ucz. kl. I (opiekun p. Elżbieta Lesiuk),
Kategoria B (klasy II – III)
– I miejsce Emila Kowalczyk ucz. kl. III (opiekun p. Anna Bałon),
Kategoria C (klasy IV – VI)
– I miejsce Małgorzata Komor ucz. kl. V (opiekun Pani K. Grzybowska).

"Kurpik 2012"
– Nagroda prezesa Związku Kurpiów w kategorii edukacja regionalna – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Antoniego Pęksy w Laskowcu.

Konkurs Wiedzy „Omnibus” dla uczniów klas trzecich w Zespole Szkół nr 4 w Ostrołęce
– IV miejsce Oliwia Twardziak – ucz. kl. III (opiekun Pani Bałon),

XV Dzień Kultury Kurpiowskiej „Na Kurpiowską Nutę”
Konkurs śpiewaczy (klasy 0 – III)
– I miejsce Natalia Karpińska – ucz. kl. 0 (opiekun Pani M. Zalewska),
Konkurs recytatorski (klasy IV – VI).
– II miejsce Natalia Mróz – ucz. kl. VI (opiekun Pani K. Grzybowska),

XVII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „MAŁY MATEMATYK”
– supermistrz Bartłomiej Jakacki – ucz. kl. I (opiekun Pani E. Lesiuk).
– mistrz Magdalena Mielnicka – ucz. kl. III (opiekun Pani A. Bałon),
– wicemistrz Aleksander Próchnicki – ucz. kl. II (opiekun Pani J. Jezior).
– II miejsce Dominika Misiak – ucz. kl. IV (opiekun Pani E. Łojewska),
– III miejsce Elwira Ambrzykowska – ucz. kl. V (opiekun Pani E. Łojewska),
– I miejsce Patryk Mielnicki – ucz. kl. VI (opiekun Pani E. Łojewska).

III TURNIEJ SZÓSTOKLASISTY w Zespole Szkół nr 4 w Ostrołęce
– pierwsze miejsce zajęła reprezentacja klasy VI Szkoły Podstawowej w Laskowcu (opiekun Pan Z. Śmiarowski),

Ogólnopolski konkurs matematyczny „PINGWIN”
Klasa IV
– 29 miejsce Dominika Misiak (opiekun Pani E. Łojewska),
– 29 miejsce Adrian Siok (opiekun Pani E. Łojewska),
– 31 miejsce Izabela Duszak (opiekun Pani E. Łojewska),
– 35 miejsce Magdalena Opęchowska (opiekun Pani E. Łojewska),
– 37 miejsce Szymon Suplicki (opiekun Pani E. Łojewska),
– 41 miejsce Daria Święcicka (opiekun Pani E. Łojewska),
– 41 miejsce Paulina Mielnicka (opiekun Pani E. Łojewska),
– 43 miejsce Jakub Tuszyński (opiekun Pani E. Łojewska),
Klasa V
– 29 miejsce Elwira Ambrzykowska (opiekun Pani E. Łojewska),
Klasa VI
– 25 miejsce Patryk Mielnicki (opiekun Pani E. Łojewska),
– 25 miejsce Mateusz Opęchowski (opiekun Pani E. Łojewska),
– 27 miejsce Konstanty Bałon (opiekun Pani E. Łojewska),

II Turniej w Piłce Halowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Rzekuń
– V miejsce zdobyła drużyna w składzie: Karolina Rzepa (kapitan), Natalia Mróz, Julia Pianka, Joanna Wysocka, Elwira Ambrzykowska, Alicja Gumowska, Kamila Kupis, Magdalena Opęchowska. (opiekun Pan Z. Śmiarowski).

Konkurs plastyczny pod hasłem „Na rzecz wspólnego świata”
– III miejsce Błażej Kuliś – ucz. kl. III (opiekun Pani A. Bałon),
– wyróżnienie Oliwia Twardziak – ucz. kl. III (opiekun Pani A. Bałon).
– wyróżnienie Magdalena Opęchowska – ucz. kl. IV (opiekun Pani U. Majkowska).
[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]