Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Nasze sukcesy 2011/2012

Gminny Turniej w piłce nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy. Ołdaki 2012
- II miejsce zdobyła drużyna w składzie: Radosław Popieniek /kapitan/, Dominik Ambrzykowski, Szymon Niedźwiecki, Damian Marcińczyk, Adrian Lachowicz, Maciej Gumkowski, Maciej Gerwatowski, Łukasz Perzanowski, Mateusz Opęchowski, Adam Zyśk. (opiekun Pan Z. Śmiarowski)

KONKURS ORTOGRAFICZNY „W krainie Pani Ortografii”
– supermistrz Dominika Misiak - ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk),
– wicemistrz Kinga Perzanowska – ucz. kl. II (opiekun Pani A. Bałon).

XVI GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „MAŁY MATEMATYK”
klasy 0 - III
– supermistrz Aleksander Próchnicki – ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior),
– supermistrz Magdalena Mielnicka – ucz. kl. II (opiekun Pani A. Bałon),
– wicemistrz Jakub Tuszyński – ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk).
klasy IV - VI
– II miejsce Elwira Ambrzykowska – ucz. kl. IV (opiekun Pani E. Łojewska),
– I miejsce Mateusz Opęchowski – ucz. kl. V (opiekun Pani E. Łojewska),
– II miejsce Albert Bielak – ucz. kl. VI (opiekun Pani E. Łojewska).

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI w Dzbeninie
klasy 0 - III
- II miejsce Maciej Kubeł – ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior),
- wyróżnienie Patrycja Kupis – ucz. kl. "0" (opiekun Pani M. Zalewska),
klasy IV - VI
- wyróżnienie Natalia Mróz – ucz. kl. V (opiekun Pani K. Grzybowska),

KONKURS PLASTYCZNY „Bawmy się wspólnie, patrzmy na siebie także sercem” zorganizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową STO w Ostrołęce.
- I miejsce Paulina Mielnicka – ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk)
- III miejsce Magdalena Opęchowska – ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk)

XIV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ DRWĘCZ 2012 „O dniu Twojego święta syn i córka pamięta...”
Kategoria A (klasy 0 - II)
- I miejsce Emilia Kowalczyk - ucz. kl. II (opiekun Pani A. Bałon),
- wyróżnienie Krystyna Podsiadlik – ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior),
- specjalne wyróżnienie Bartosz Jakacki - ucz. kl. "0" (opiekun Pani Marianna Zalewska).
Kategoria B (klasy III - IV)
- I miejsce Małgorzata Komor - ucz. kl. IV (opiekun Pani K. Grzybowska),
- II miejsce Konrad Kupis - ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk).
Kategoria C (klasy V - VI)
- III miejsce ex aequo Karolina Rzepa - ucz. kl. V i Dominika Sęk - ucz. kl. VI (opiekun Pani K. Grzybowska).

KONKURS WIEDZY „ OMNIBUS ” zorganizowany przez Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce
- III miejsce Dominika Misiak - ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk)

GMINNY KONKURS CZYTELNICZY „Śladami jednego autora”
- II miejsce Maja Piechocińska - ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior)
- III miejsce Izabela Duszak - ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk)
- II miejsce Elwira Ambrzykowska - ucz. kl. IV (opiekun Pani K. Grzybowska)
- III miejsce Karolina Rzepa - ucz. kl. V (opiekun Pani K. Grzybowska)

GMINNY KONKURS na plakat profilaktyczny z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie dla szkół podstawowych i gimnazjów
- I miejsce Magdalena Machnik - ucz. kl. III (opiekun Pani Elżbieta Lesiuk)

KONKURS PLASTYCZNY „Moje ulubione źródło informacji w bibliotece” zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce.
- I miejsce Jakub Siok – ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior)
- II miejsce Dominika Prusaczyk – ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk)
- Wyróżnienie Julia Suplicka – ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior)
- Wyróżnienie Magdalena Opęchowska – ucz. kl. III (opiekun Pani E. Lesiuk)

I Gminny Turniej Piłki Halowej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy.
- IV miejsce zdobyła drużyna w składzie: Dominika Sęk, Natalia Mróz, Julia Pianka, Karolina Rzepa, Joanna Wysocka, Elwira Ambrzykowska, Aleksandra Gerwatowska, Małgorzata Komor, Kamila Kupis. (opiekun Pan Z. Śmiarowski)

KONKURS PLASTYCZNY „JESTEM CYFROWYM ODKRYWCĄ” zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce.
- II miejsce Oliwia Twardziak – ucz. kl. II (opiekun Pani A. Bałon),
- III miejsce Krystyna Podsiadlik – ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior),
- wyróżnienie Kinga Perzanowska – ucz. kl. II (opiekun Pani A. Bałon).

II Gminny Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy.
- I miejsce zdobyła drużyna w składzie: Popieniek Radosław /kapitan/, Ambrzykowski Dominik, Niedźwiecki Szymon, Marcińczyk Damian, Lachowicz Adrian, Gumkowski Maciej, Gerwatowski Maciej, Opęchowski Mateusz, Zyśk Adam. (opiekun Pan Z. Śmiarowski)
- Królem Strzelców został Popieniek Radosław - zdobywca 10 bramek.

Przegląd kolęd, pastorałek i jasełek zorganizowany przez Zespól Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce.
- wyróżnienie zespół: Emilia Kowalczyk, Magdalena Mielnicka, Kinga Perzanowska, Julia Pupek i Oliwia Twardziak (opiekun – Pani A. Bałon)
- wyróżnienie Dominika Sęk (opiekun Pani K. Grzybowska)

KONKURS PLASTYCZNY „Ekologiczny krajobraz” zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce.
- I miejsce Krystyna Podsiadlik – ucz. kl. I (opiekun Pani J. Jezior),
[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]