Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Kalendarz
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Przyjaciel Szkoły"
"Szkoła współpracy"
"Dla rodziców"

Nasze sukcesy 2016/2017


W roku szkolnym 2016/2017 wzięliśmy udział w I edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Być jak Ignacy organizowanego przez PGNiG, szerzącego wiedzę uczniów o wynalazcach i wynalazkach.


Gminny konkurs Mój bestseller - konkurs literacki (kl. I - III)

I miejsce - Weronika Gorczyca, kl. II (opiekun p. E. Lesiuk),
II miejsce ex aequo - Julia Bacławska, kl. II (opiekun p. E. Lesiuk) i Kinga Opęchowska, kl. I (opiekun pani A. Bałon),
III miejsce - Iga Chełstowska, ucz. kl. I (opiekun pani A. Bałon),


XIX Gminny Konkurs Recytatorski im. M. Czychowskiego

Kategoria klas IV - VI
I miejsce – Maciej Kubeł ucz. kl. VI (opiekun p. K. Grzybowska)


XX GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Supermistrz (kategoria kl. I) Filip Nadrowski (opiekun p. A. Bałon),
Wicemistrz (w kategorii kl. II) Antoni Ruszczyk (opiekun p. E. Lesiuk),
Wicemistrz (w kategorii kl. III) Krystian Wielgoliński (opiekun p. J. Jezior),
III miejsce (w kat. kl. IV) Zofia Próchnicka (opiekun p. E. Łojewska),
II miejsce (w kat. kl. VI) Aleksander Próchnicki (opiekun p. E. Łojewska),


Gminny Konkurs Ortograficzny „W krainie Pani Ortografii”

Kategoria uczniowie klas V
I miejsce – Magdalena Kowalska, ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska),

XX edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Omnibus”

II miejsce – Julia Borkowska, ucz. kl. III (opiekun pani J. Jezior)

OCK XXIV edycja konkursu plastycznego „ Miejsce urodzenia”

Kategoria – uczniowie klas I - III
I miejsce – Rozalia Groda, ucz. kl. III (opiekun pani J. Jezior)

Turniej piłki halowej o o Puchar Wójta w Borawem

V miejsce - drużyna dziewcząt, kl. IV - VI (opiekun p. Z. Śmiarowski)

Międzyprzedszkolny Gminny Konkurs Recytatorski w Rzekuniu

II miejsce - Zofia Chełstowska, kl. 0 (opiekun pani M. Zalewska)

Kurpiowskie prezentacje artystyczne w OCK

wyróżnienie - Kacper Komor, ucz. kl. 0 (opiekun pani M. Zalewska)

IV GMINNY KONKURS KURPIOWSKI
„NA KURPIOWSKĄ NUTĘ”

Kategoria A – pieśń/piosenka kurpiowska (uczniowie klas 0-III)
I miejsce – Kacper Komor, ucz. kl. 0 (opiekun pani M. Zalewska)
II miejsce – Julia Borkowska, ucz. kl. III (opiekun pani J. Jezior)

Kategoria B – wiersz gwarą (uczniowie klas IV-VI)
I miejsce – Maciej Kubeł ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska)
I miejsce – Bartłomiej Jakacki ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)

XIX GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ w DRWĘCZY

Kategoria A (klasy 0 – II)
wyróżnienie – Mikołaj Kuliś ucz. kl. II (opiekun pani E. Lesiuk)

Kategoria B (klasy III – IV)
nagroda dyrektora szkoły – Rozalja Groda ucz. kl. III (opiekun pani J.Jezior)
wyróżnienie – Zuzanna Połatajko ucz. kl. IV (opiekun pani A. Bałon)

Kategoria C (klasy V – VI)
wyróżnienie – Bartłomiej Jakacki ucz. kl. V (opiekun pani K. Grzybowska)
II miejsce – Maja Piechocińska ucz. kl. VI (opiekun pani K. Grzybowska)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Memory Master

laureat I stopnia – Mateusz Kucharczyk ucz. kl. IV (opiekun pani U. Majkowska)
laureat I stopnia – Zuzanna Połatajko ucz. kl. IV (opiekun pani U. Majkowska)
laureat III stopnia – Aleksander Próchnicki ucz. kl. VI (opiekun pani U. Majkowska)
wyróżnienie – Magdalena Kowalska ucz. kl. V (opiekun pani U. Majkowska)

Konkurs historyczny zorganizowany przez Zespół Szkół w Ołdakach
„Rzekuń i okolica w okresie powstania listopadowego.”

I miejsce – prezentacja multimedialna – Aleksander Próchnicki ucz. kl. VI
II miejsce – test wiedzy – Antoni Fabisiewicz ucz. kl. VI






[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]