Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Zdrowie czy komputer? Co wybrać?!

[Rozmiar: 213889 bajtów]

26 czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się Dzień rozrywki pod hasłem ,,Zdrowie czy komputer? Wybór należy do Ciebie’’. Kilka dni wcześniej na szkolnym holu zawisły plakaty reklamujące przygotowaną przez uczniów imprezę. Na ten dzień zaplanowano mecze towarzyskie w piłkę nożną dla klas I – III i IV-VI, które mimo zimnej aury rozegrane zostały na szkolnym boisku.

[Rozmiar: 213889 bajtów]

W budynku szkoły odbywały się natomiast gry, zabawy i konkursy, których przeprowadzenie samo-rząd powierzył nauczycielom. Pani Ewa Łojewska liczyła skoki na skakance. Pani Katarzyna Grzybowska notowała wszystkie celne rzuty woreczkiem. Pani Ania Bałon nadzorowała rzut piłką lekarską. Pani Ela Lesiuk sprawdzała, jak uczniowie radzą sobie z tzw. jazdą na wózkach. Meczom piłkarskim sędziował pan Zbigniew Śmiarowski. Konkursy i zabawy w oddziale przedszkolnym przeprowadziły Karolina Rzepa i Natalia Mróz.

[Rozmiar: 213889 bajtów]

Rywalizacja we wszystkich konkurencjach była zacięta. Uczestnicy imprezy świetnie się bawili. Na zakończenie zwycięzcy w poszczególnych dyscyplinach sportowych otrzymali drobne upominki, a pozostałe osoby biorące udział w rozgrywkach nagrodzone zostały cukierkami. To był naprawdę udany dzień pełen wrażeń i atrakcyjnych propozycji, jak dbać o własne zdrowie. Gratulacje należą się samorządowi za pomysł i sprawną organizację imprezy.

[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]