III TURNIEJ SZÓSTOKLASISTY

Przedstawiciele pięciu szkól podstawowych zmagali się w III Turnieju Szóstoklasisty, który odbył się we wtorek 26 marca w Zespole Szkół nr 4 w Ostrołęce. Reprezentanci szkół zmagali się z różnymi konkurencjami. Sprawdzano m. in. wiedzę z historii, języka polskiego, matematyki oraz sprawność fizyczną uczniów. W czasie między konkursami uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół nr 4 w Ostrołęce, obejrzeli projekty przygotowane przez uczniów starszych klas oraz film na temat historii sportu. Na koniec odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie turnieju. Okazało się, że pierwsze miejsce zajęła grupa reprezentowana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Laskowcu i Społecznej Szkoły Podstawowej. Tuż za nimi na podium uplasowała się klasa VI D ze Szkoły Podstawowej nr 10. Trzecie miejsce zajęła klasa VI A ze Szkoły Podstawowej nr 5.