Rozpoczęcie roku szkolnego 2013 / 2014

2 września 2013 roku powitaliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. O godzinie 9:00 odbyła się w Kaplicy w Laskowcu uroczysta msza święta, w której wzięli udział uczniowie, rodzice oraz rada pedagogiczna. W szkole spotkaliśmy się o godzinie 10:00. Powitały nas pięknie odświeżone, czyste i udekorowane sale lekcyjne.

Zgodnie z tradycją szkoły uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu. Ważnym elementem było uczczenie minutą ciszy pamięci poległych żołnierzy walczących w czasie II wojny światowej.

Uczniowie zaprezentowali część artystyczną składającą się z okolicznościowych wierszy, piosenek i pokazu tańca nowoczesnego.

W tym uroczystym dniu miło nam było gościć księdza Andrzeja Misiuna, wójta Gminy Rzekuń pana Stanisława Godzinę, radnego i sołtysa pana Andrzeja Gierwatowskiego, pana Jerzego Pęksę, panią Teresę Sagałę.

Cała społeczność szkoły bardzo ucieszyła się z rozpoczęcia budowy Sali gimnastycznej oraz pomieszczeń dydaktycznych. Pan Wójt poinformował zebranych, że sale lekcyjne zostaną oddane do użytku w przyszłym roku szkolnym.

Dyrektor Szkoły pani Małgorzata Pieczyńska życzyła uczniom samych sukcesów w nowym roku szkolnym, a wszystkim zebranym dużo pomysłowości i wytrwałości w podejmowaniu działań na rzecz szkoły.