Kolejny rower dla ucznia naszej szkoły

W 2013 roku po raz kolejny przystąpiliśmy do konkursu WORD i Tygodnika Ostrołęckiego, w którym uczniowie mogą wygrać rower. 12 lutego 2013 roku odwiedził nas dyrektor WORD pan Mirosław Augustyniak z przedstawicielami Tygodnika Ostrołęckiego i Radia OKO. Na holu w obecności wszystkich uczniów i nauczycieli odbyło się losowanie głównej nagrody dla ucznia, który prawidłowo wypełnił kupon konkursowy dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Szczęśliwym posiadaczem roweru został Mateusz Kania z klasy IV. Nagrody pocieszenia w postaci kasków, kamizelek odblaskowych i lamp rowerowych wylosowali: Kamil Pupek z klasy I, Jula Pupek z klasy III, Julita Kaczmarczyk z klasy III, Wiktoria Kaczmarczyk z klasy IV i Daria Święcicka z klasy IV. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!