Pasowanie na ucznia

Dzień 30 października 2012 roku był wyjątkowym dniem dla pierwszaków, którzy złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Księdza Antoniego w Laskowcu. Uczniowie klasy pierwszej solidnie przygotowali się do tej uroczystości – wytrwale uczyli się tekstów, wierszy, piosenek, poznawali szkołę, kolegów, swoje prawa i obowiązki.

Podczas uroczystości ślubowania uczniowie klasy I zaprezentowali program artystyczny, po którym złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia. Na pamiątkę tego niezwykłego wydarzenia otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Życzenia sukcesów oraz samych szóstek i piątek złożył pierwszakom przybyły na uroczystość Wójt Gminy Rzekuń Stanisław Godzina. Dziękujemy wszystkim przybyłym na szkolną uroczystość i wszystkim, którzy przyczynili się do jej uświetnienia.