BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 10.01.2013 odbył się bal karnawałowy dla uczniów naszej szkoły. Pan Mariusz Pędzich zadbał o oprawę muzyczną i stworzył miłą atmosferę do tańca. Rada Rodziców przygotowała dla uczniów niespodziankę - w czasie zabawy odwiedził nas Mikołaj, który wręczył wszystkim drobne upominki.

Wieczór uświetnił występ pary tanecznej Arkadiusz Gumkowski - Krystyna Podsiadlik z Klubu Tańca Towarzyskiego FAN . Pokaz tańca bardzo się wszystkim podobał.

Uczniowie klasy trzeciej pod opieką pani Anny Bałon przygotowali szopkę noworoczną. Aktorzy pięknie wygłaszali swoje kwestie. Dopełnienie inscenizacji były pomysłowe stroje i rekwizyty oraz ciekawa dekoracja. Dzieci śpiewały kolędy i pastorałki. Wystawiona szopka podobała się publiczności, która nagrodziła występ gromkimi brawami.