Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

XX GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY
LASKOWIEC 2017

19 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Ks. Antoniego Pęksy w Laskowcu odbyła się Jubileuszowa XX edycja GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO LASKOWIEC 2017. Wzięło w nim udział 36 uczniów z sześciu szkół z terenu Gminy Rzekuń.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

Punktualnie o godz. 9.00 Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Pieczyńska serdecznie powitała wszystkich uczestników konkursu oraz nauczycieli i opiekunów przybyłych z uczniami. Rywalizującym uczniom życzyła osiągnięcia jak najlepszych wyników oraz dobrego samopoczucia podczas pobytu w naszej szkole. Pani Ewa Łojewska przypomniała uczestnikom zasady obowiązujące podczas konkursu.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

Po godzinnej rywalizacji i zmaganiach uczniów komisje konkursowe sprawdzały prace uczniów, a ci w tym czasie udali się na poczęstunek, zwiedzanie szkoły i zajęcia w grupach pod okiem nauczycieli.
W klasach I – III, spośród 18 uczestników, komisja wyłoniła Super Mistrzów, Mistrzów i Małych Mistrzów.
W kategorii klas IV – VI najlepszym w każdej klasie przyznano I, II, III miejsce.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

[Rozmiar: 213889 bajtów]

Wszyscy w napięciu oczekiwali na wyniki. Około 11.30 przybył do szkoły wójt gminy Pan Stanisław Godzina i nastąpiła najbardziej uroczysta chwila naszej imprezy. Zabierając głos, wójt Pan Stanisław Godzina wyraził ogromne zadowolenie z dużego zainteresowania uczniów matematyką, podkreślił znaczenie tej nauki w różnych dziedzinach życia i przyszłego kształcenia. Życzył uczniom niesłabnącej inspiracji do zmagania się z ciekawymi i trudnymi zadaniami z matematyki.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

[Rozmiar: 213889 bajtów]

Pani Ewa Łojewska ogłosiła wyniki XX edycji Gminnego Konkursu Matematycznego, natomiast pani dyrektor Małgorzata Pieczyńska wspólnie z Panem Wójtem wręczyli zwycięzcom dyplomy i pamiątkowe upominki, a pozostałym uczniom dyplomy uczestnictwa i upominki pocieszenia. W tym roku, z racji jubileuszowej edycji Gminnego Konkursu Matematycznego wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe wygrawerowane długopisy w specjalnym etui. Na ręce nauczycieli wręczono podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu. Miłym akcentem uroczystości były wspólne zdjęcia. Organizatorzy konkursu już dziś zaprosili uczniów za rok.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]