Konkurs czytelniczy dla klasy IV Carlo Collodi „Pinokio”

27 stycznia 2017 r. wszyscy uczniowie klasy czwartej wzięli udział w klasowym konkursie czytelniczym „Czy znasz przygody Pinokia - pajaca, który zmienił się w chłopca?”. Uczestników obowiązywała dokładna znajomość książki Carla Collodiego „Pinokio”. Konkurs miał formę testu, na którego wypełnienie uczniowie mieli jedną godzinę lekcyjną (45 min.).

Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów nastąpiło w dniu 31 stycznia. Pierwszego miejsca nie przyznano, ponieważ nikt z uczniów nie uzyskał 100% punktów możliwych do zdobycia. Drugie miejsce z wynikiem 30 pkt. na 31 pkt. możliwych do zdobycia zajął Krzysztof Kalenik. Trzeciego miejsca nie było. Wyróżnienie otrzymała Amelia Gajda, która uzyskała 28 pkt.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

KG