Dzień Kobiet

W naszej szkole 8 marca 2017 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie miało uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta. Występ młodszych i starszych uczniów, to strzał w dziesiątkę. Dzieci świetnie potrafiły ze sobą współpracować i dzięki temu cała społeczność szkolna została włączona do uroczystości. Były wiersze, aforyzmy o kobietach oraz piosenki. Mikołaj z klasy II pięknie zaśpiewał piosenkę „ Moja siostra królewna”, a Zuzanna Połatajko z klasy IV zdradziła nam swoje marzenia śpiewając uroczą piosenkę. Chłopcy z piątej klasy dali popis taneczny przy piosence „Ach te baby”. Gwoździem programu był przegląd strojów kobiecych- kolekcja 2017. Wzięły w nim udział wszystkie dziewczynki z klas IV-VI.

Na wybiegu pojawiały się kolejno: Zosia „Dziewczyna aktywna”, Madzia „Wspomnienie lata”, Zuzia „Słodka baby ”, Amelka „ Dziewczyna natura”, Amelia „ Francja elegancja”, Magda „ Hiszpańska Carmen”, Gabrysia „ Mała traperka”, Sandra „Dziewczyna kumpel”, Marysia „Powiew wschodu”, Majka „Niepokorna cyklistka”, Julia „ Mata Hari- dziewczyna szpieg”. Przy dźwiękach dobrze dobranej muzyki wszystkie modelki zaprezentowały się wspaniale.

Prezentowane stroje zachwyciły wszystkich pomysłowością i dobrym gustem. Owacjom nie było końca. Wszystkie kobiety „te młode i te młodsze” zamiast kwiatów otrzymały cukierki.