SZKOLNA ZABAWA KARNAWAŁOWA

W sobotnie popołudnie, 14 stycznia, odbył się bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w salę taneczną pięknie udekorowaną kolorowymi balonami i śnieżynkami. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi koleżankami i kolegami , a także rodzicami i nauczycielami.

Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił prowadzący JD, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie i chętnie uczestniczyły w prowadzonych konkursach. Oko cieszyły różne , wymyślne stroje karnawałowe. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w pięknie przygotowanej sali zaadoptowanej na tę uroczystość w magazynku sportowym. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

JJ i EL