Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Dzień Babci i Dziadka

[Rozmiar: 213889 bajtów]

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

[Rozmiar: 213889 bajtów]

Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 20.01.2017r. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały ciekawy program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem, które zaprezentowali uczniowie z klasy II i III. Klasa I uświetniła występ tańcem z pomponami. Zerówka zatańczyła polkę, a dzieci z punktu przedszkolnego śpiewały śmieszną piosenkę o „Niegrzecznym dziadku”.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

[Rozmiar: 213889 bajtów]

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty na pięknie udekorowanych kwiatami i wodnymi dekoracjami w szkle. Następnie wnuczęta obdarowały swoich dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy. Odbyły się liczne konkursy. Atmosfera była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

AB, JJ i EL

[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]