„Dyskoteka andrzejkowa”

22 listopada w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową. Sekcja rozrywkowa zadbała o dobrą muzykę i efekty świetlne. Uczniowie bawili się wspaniale pod czujnym okiem opiekunów SU i rodziców.

Tego wieczoru największym zainteresowaniem cieszyły się wróżby i zabawy andrzejkowe. Wszyscy chcieli wiedzieć, co ich czeka w przyszłości. Na głównym holu szkoły na zmęczonych tańcami uczestników dyskoteki czekali „wróżbici” z VI klasy. Zanim przystąpiono do wróżenia opiekunowie SU zapoznali zebranych z tradycjami andrzejkowymi.

Samorząd Uczniowski przygotował wiele ciekawych wróżb. Wróżono z zapałek, kubeczków, kolorów, butów, monet. Był też „Kram z Marzeniami”, „Numerologia” oraz zabawy dla dziewczyn i chłopców. Uczniowie ustawiali się w długich kolejkach, wszyscy chcieli poznać swoją przyszłość. Podczas wróżb i zabaw było dużo śmiechu i radości. Gdy wszyscy zaspokoili swoją ciekawość, ponownie ruszono w tany. Dyskoteka zakończyła się o godzinie 19:00.

J.J