I Gminny Turniej Piłki Ręcznej o puchar Wójta

25 kwietnia w naszej szkole odbył się I Gminny Turniej Piłki Ręcznej o puchar Wójta. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn ze szkół naszej gminy. Zastosowano system rozgrywek „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Ołdakach, na II miejscu uklasowała się Szkoła Podstawowa w Rzekuniu, na III Szkoła Podstawowa w Borawem. Nasza szkoła zajęła IV miejsce.

Podczas rozgrywek sala rozbrzmiewała okrzykami kibiców, którzy dopingowali wszystkie drużyny. Łącznie piłka w siatce znalazła się 102 razy. Zwycięska drużyna strzeliła 35 goli a straciła tylko siedem. Nasi sportowcy strzelili 11 bramek.

Każdy zawodnik otrzymał medal. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Wójta, a pozostałe drużyny - statuetki.