SZKOLNA ZABAWA KARNAWAŁOWA

Ten dzień był inny niż zwykle, korytarzami szkoły przemykali Batman i Spiderman, widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę! W sobotę 23 stycznia zorganizowano doroczny bal karnawałowy. W tym dniu hol szkolny zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów i innych niezwykłych postaci. Prowadzenie balu powierzono profesjonalnemu DJ-owi, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się kolegami i koleżankami, a także rodzicami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi i węże. Dzieci bawiły się świetnie, dużo śmiechu i emocji wywołały konkursy. Po zabawie wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.

SU