WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 12 września 2014r. na dużej przerwie, o godzinie 10.35 rozpoczęły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. Przy urnie wyborczej i nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała powołana komisja.

Spośród kandydatów do samorządu oraz opiekunów głosujący wybierali jedną osobę, której imię i nazwisko wpisywali na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych. Karty trafiały do urny wyborczej. Po podliczeniu głosów wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku szkolnym, który przedstawia się następująco: Przewodnicząca – Izabela Duszak, klasa VI, Zastępca – Julia Pupek, klasa V, Skarbnik – Jakub Tuszyński, klasa VI

Opiekunami nowo wybranego samorządu zostali wybrani Pani Ewa Białobrzeska i Pan Zbigniew Śmiarowski. Ogłoszenie wyników wyborów odbyło się na apelu szkolnym w dniu 15 września 2014r. o godzinie 10.55. Pani dyrektor życzyła nowemu samorządowi ciekawych i kreatywnych działań.

UM