Przedstawienie "TATO i JASIEK"

3 marca 2015r. odwiedzili naszą szkołę aktorzy Studia Artystycznego „ARTOM” z Białegostoku, z programem profilaktycznym p.t.: "Tato i Jasiek".

Celem występu było promowanie zdrowego stylu życia, uprawianie sportu niezależnie od wieku. Wartości te młodzi artyści zaprezentowali na przykładzie rodziny wielopokoleniowej. Dzieci oglądające występ miały możliwość aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu. Z zaciekawieniem obserwowały zmagania syna, ojca i dziadka dotyczące utrzymania ciała w dobrej kondycji fizycznej.

W trakcie spotkania uczniowie naszej szkoły przekonali się jak istotny jest dla zdrowia ruch i gimnastykowanie się oraz jak cenny jest czas który spędzamy z bliskimi. Aktorzy zachęcali do aktywnego spędzania czasu z rodziną, do okazywania uczuć bliskim nam osobom. W trakcie spotkania dzieci okazały się wspaniałymi i aktywnymi widzami. Za występ aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

UM