Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Jasełka - „Otwórz oczy, zobacz więcej”

[Rozmiar: 213889 bajtów]

Dnia 19 grudnia 2014 roku o godz. 1200 w naszej szkole odbyły się jasełka „Otwórz oczy, zobacz więcej”. Nasi uczniowie przybliżyli całej społeczności szkolnej tematykę Świąt Bożego Narodzenia. Kilka razy wybrzmiało słowo „miłość”, które jest tak ważne szczególnie w tak wyjątkowym czasie, jakim jest Boże Narodzenie.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

Całą część artystyczną ubogacił śpiewem chór szkolny pod kierownictwem pani Katarzyny Grzybowskiej. Po zakończeniu części artystycznej przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Izabela Duszak życzyła wszystkim , by ten świąteczny czas przepływał w spokoju, radości i miłej atmosferze, a następne wręczone zostały słodkie upominki.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

Na uroczystości swoją obecnością zaszczycili nas goście: ks. A. Narwojsz, Wójt Gminy Rzekuń pan Stanisław Godzina, radny pan Rafał Pupek ,rodzice, pani Teresa Sagała oraz przedstawiciele Rady Rodziców.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Pieczyńska, która podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie części artystycznej oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Po uroczystości uczniowie rozeszli się do domów, zaś goście, Rada Pedagogiczna i pracownicy naszej szkoły udali się na wigilijne spotkanie opłatkowe.


EB

[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]