Dyskoteka andrzejkowa

W dniu 28 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Samorząd Uczniowski udekorował salę zabaw . Zadbał również o nastrojową muzykę i efekty świetlne. Pomocą służyli także rodzice , którzy pełnili opiekę nad uczniami, pomagali w przeprowadzaniu zabaw. Dużym zainteresowaniem cieszyły się tradycje wróżby andrzejkowe takie jak lanie wosku. Powstałe kształty woskowe pobudzały wyobraźnię i niezwykle prezentowały się w świetle lampki. Każde dziecko miało możliwość poznania swojej przyszłości bliższej i dalszej, oczywiście z „ przymrużeniem oka”.

Dużo śmiechu i zabawy było podczas konkursu tańca na gazecie. Zawodnicy musieli wykazać się kondycja fizyczną, spostrzegawczością i pomysłowością. Humor wszystkim dopisywał . Zosia z drugiej klasy czeka już na następne andrzejki i nie tylko ona.

Świętowaliśmy andrzejki, a kto wie, co to są katarzynki?