Mili goście

W środę 26 listopada o godzinie 15:00 uczestniczyliśmy w spotkaniu z ubiegłorocznymi absolwentami naszej szkoły.

Po lekcjach wzięliśmy plecaki oraz kurtki z szatni i udaliśmy się wraz z paniami od języka polskiego i matematyki do stołówki w nowej części szkoły. Gimnazjaliści już tam na nas czekali. Zajęliśmy wolne miejsca. Nasi koledzy i koleżanki opowiadali nam bardzo ciekawie o swojej nowej szkole, zawartych znajomościach, sposobach prowadzenia lekcji przez nauczycieli, panującej w nowym miejscu atmosferze. W międzyczasie odwiedziła nas pani dyrektor. Nawet się nie obejrzeliśmy, jak minęły dwie godziny na przyjemnej pogawędce. Spotkanie dobiegło końca. Absolwenci zapewniali, że niedługo znów nas odwiedzą. Ubraliśmy kurtki, wzięliśmy rzeczy i rozeszliśmy się do domów.

Ten dzień był bardzo udany. Dowiedziałam się wielu ciekawych i interesujących mnie faktów dotyczących szkoły, w której wkrótce rozpocznę naukę. Chciałabym, aby takich spotkań było więcej.

Dominika Misiak, kl. VI