III Gminny Konkurs „Na Kurpiowską Nutę” pod hasłem
„Pasje i twórczość Adama Chętnika”

W dniu 20 marca 2015 roku odbył się w naszej szkole III Gminny Konkurs „Na Kurpiowską Nutę” pod hasłem „Pasje i twórczość Adama Chętnika”.

Po przerwie Pani dyrektor Małgorzata Pieczyńska powitała Wójta Gminy Rzekuń, Pana Stanisława Godzinę, który przybył do naszej szkoły aby wręczyć nagrody laureatom

Po rozdaniu nagród laureatom przyszedł czas na podziękowania. Pani dyrektor Małgorzata Pieczyńska podziękowała opiekunom uczniów za ogromną pracę włożoną w przygotowanie ich do konkursów. Na ręce nauczycieli ze wszystkich szkół z terenu Gminy Rzekuń Pani dyrektor złożyła podziękowania dla szkół oraz pamiątkowe upominki.

UM