Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu

Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
Plan lekcji
Zestaw podręczników
  Rekrutacja
Karty zgłoszeń
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Szkoła współpracy"

Walentynki

[Rozmiar: 213889 bajtów]

W dniu 25 lutego 2014 roku świętowaliśmy w naszej szkole lubiane i popularne święto potocznie nazywane „walentynki”, które obchodzone jest każdego roku na całym świecie w dniu 14 lutego. Impreza tegoroczna odbyła się w tym terminie ze względu na ferie zimowe.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

Podobnie jak w latach ubiegłych Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Od 10 lutego uczniowie mogli wrzucać do wystawionej na holu szkolnym skrzynki własnoręcznie wykonane karty walentynkowe dla kogoś, kogo lubią, kochają lub podziwiają.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

O godzinie 9:00 rozpoczęła się dyskoteka. W przerwie, o godzinie 10:00 nastąpiło wręczenie walentynek ich adresatom. Karty walentynkowe wręczały przedstawicielki samorządu uczniowskiego. Walentynek było bardzo dużo, a obdarowani nimi byli nie tylko uczniowie ale i nauczyciele. Każdy obdarowany nie krył swej radości z otrzymania karty walentynkowej, gdyż świadczy ona o tym, że jesteśmy przez kogoś kochani, lubiani lub podziwiani.


[Rozmiar: 213889 bajtów]

Gdy wszystkie walentynki trafiły do rąk adresatów uczestnicy imprezy kontynuowali zabawę przy muzyce, którą przygotowali uczniowie. Dyskoteka zakończyła się o godzinie 13:00. Po uporządkowaniu holu szkolnego uczniowie w doskonałych humorach rozeszli się do domów.


UM

[Rozmiar: 7120 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]
[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]