Kolejny rower dla ucznia naszej szkoły

Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji konkursu na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pani dyrektor zgłosiła szkolę do konkursu. Uczniowie mieli za zadanie wypełnić kupon konkursowy z Tygodnika Ostrołęckiego. Należało zaznaczyć prawidłowe odpowiedzi i dokończyć hasło: „Przestrzegam przepisów ruchu drogowego, bo…”.

Nagrodę główną w postaci roweru wylosował Tobiasz Czajkowski. Sześciu uczniów wylosowało nagrody pocieszenia w postaci zestawów rowerzysty. Cieszymy się, że już po raz trzeci mogliśmy gościć przedstawicieli WORD-u i Tygodnika Ostrołęckiego.

Miłym akcentem spotkania był występ uczniów klasy I i II. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

EL