DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

26 listopada w naszej szkole zagościli niezwykli goście. W salach lekcyjnych i na korytarzach szkolnych zaroiło się od pluszowych misiów i innych Przytulanek. Akcję „Dzień Pluszowego Misia” już po raz drugi w naszej szkole zorganizował Samorząd Uczniowski.

W ramach obchodów Dnia Pluszowego Misia. Dla uczniów młodszych (z klas I-III) ogłoszono konkurs na wiersz o misiu, natomiast dla uczniów starszych (z klas IV-VI) ogłoszono konkurs na opowiadanie pod tytułem „Mój przyjaciel miś - wczoraj, jutro, dziś”. Laureatami w konkursie na najładniejszy wiersz o misiu zostali:

• I miejsce - Maciej Kubeł (kl.III), Mateusz Kucharczyk (kl.I), Szymon Remfeld (kl.II)
• II miejsce – Zuzanna Połatajko (kl. I), Krzysztof Kalenik (kl. I)
• III miejsce Krystyna Podsiadłik (kl. III), Zofia Próchnicka (kl. I)

W kategorii klas starszych przyznano tylko jedną nagrodę.

I miejsce – Izabela Marcińczyk (kl. IV)

Laureaci otrzymali nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodkim Petitkiem Lubisiem. Nagrody zakupiono ze środków Samorządu Uczniowskiego.

Po wręczeniu nagród głos zabrała Pani dyrektor, Małgorzata Pieczyńska, która pogratulowała zwycięzcom i podziękowała Samorządowi Uczniowskiemu za tak miłą akcję w naszej szkole.

Na zakończenie apelu wszyscy zgromadzeni zostali upamiętnieni ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi na wspólnym zdjęciu, a nagrodzone prace zostały wywieszone na tablicy samorządowej.

UM