Szkolny Konkurs Plastyczny o zdrowym odżywianiu
w ramach programu „Szkoła w ruchu”.

19 maja 2014 roku odbyło się ogłoszenie wyników szkolnego konkursu plastycznego o zdrowym odżywianiu. Konkurs został ogłoszony w kwietniu, a prace wykonane przez uczniów z klas 0-VI napływały do organizatorki konkursu, pani Urszuli Majkowskiej do 16 maja 2014 roku. Komisja w składzie: pani Urszula Majkowska, pani Marianna Zalewska i pani Ewa Białobrzeska przyznała pierwsze trzy miejsca oraz trzy wyróżnienia.
- I miejsce zajęła praca Natalii Stefańskiej, uczennicy klasy IV
- II miejsce przyznano pracy Mai Piechocińskiej, uczennicy klasy III
- III miejsce zajął Błażej Kuliś, uczeń klasy IV
Wyróżnione prace wykonały: Aleksandra Paczkowska, uczennica klasy III, Sara Tercjak, uczennica klasy IV oraz Daria Święcicka, uczennica klasy V.

O godzinie 11:00 odbył się apel szkolny, na którym wręczono dyplomy i nagrody laureatom konkursu. Nagrody wręczały dyrektor szkoły, Pani Małgorzata Pieczyńska oraz organizatorka konkursu Pani Urszula Majkowska. Zwycięzcy z dumą prezentowali swoje prace zgromadzonym, a dyplomy i nagrody sprawiły dużo radości.

Przewodnicząca komisji konkursowej, pani Urszula Majkowska podkreśliła, że przy ocenie prac brany był pod uwagę przede wszystkim wkład własnej pracy, estetyka, pomysłowość, zaangażowanie oraz przede wszystkim zgodność z tematem. Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom konkursu za chęć wzięcia w nim udziału i zachęciła do dalszego aktywnego brania udziału w różnorodnych konkursach.

UM