„Kto zdrowia nie szanuje, ten na starość żałuje”

Pod takim hasłem odbył się konkurs organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza promującego zdrowy styl życia. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Na konkurs wpłynęły 123 prace z 20 szkół podstawowych. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Krystyna Podsiadlik, Julia Pupek, Wiktoria Kaczmarczyk, Izabela Duszak, Dominika Misiak i Sylwia Leonarska.

10 kwietnia 2014 roku odbył się uroczysty finał konkursu, na który zaproszona została uczennica klasy V Dominika Misiak. Napisany przez nią wiersz został nagrodzony. Dominika zajęła II miejsce w konkursie literackim w kategorii klas IV – VI. W nagrodę otrzymała pamiątkowy dyplom i ciekawą książkę. Po rozdaniu nagród wszyscy laureaci odczytali swoje wiersze, a następnie pozowali do zdjęć. Zostali też zaproszenie na mały słodki poczęstunek.

Dominice gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych !

KG